Plánované vrhy

 

U plánovaných vrhů se může změnit písmenko vrhu,samec či doba krytí!Vrh může být také zcela zrušen,proto prosím berte tento ,,seznam" pouze jako orientační!
-- Do chovu pouštím miminka pouze za určitých podmínek a stanicím,kterým bezvýhradně věřím!Mimi na chov nedám začínajícím stanicím a už vůbec ne mazlíčkářům...Děkuji za pochopení.--

 

 

Předběžné rezervace jsou možné na mailu chslavan@centrum.cz

 

Vrh D5 s PP (výpisem předků) - krytí od 26.10.

Fotka uživatele Ivet Lavan Jarošová. Fotka uživatele Blanka DeLune Sýkorová.

Winka of Lavan (dumbo, black, blazed, variegated) dokonalá dcera po dokonalém Eričkovi :)) Co víc dodat :) Povahově mírná a klidná samice. Již odchovala jeden vrh u sesterské chs, kde vykouzlila krásná Lhčka :) Na Jarní výstavě 2017 dokonce získala cenu za 1. Nejlepší znaky :)

 

Faramir du Royaume de Lune (standard, russian blue, blazed, hooded) mi padl do oka téměř ihned. Je to velký fešák :) V jeho vrhu se dokonce povedlo různooké mimi, u Winky je také šance, tak uvidíme :) 

 

Za krytí velmi děkuji Blance z Royaume de Lune!

 

Vrh E5 s VP (výpisem předků) - krytí listopad

Fotka uživatele Ivet Lavan Jarošová. x samce vybíráme

 

SBA Marie (dumbo, russian blue, blazed, am.berkshire) je samička původem z SK. Jmenuje se po mé oblíbené královně a své jméno dokonale vystihuje :) Moje ,,malá", křehká a vznešená princeznička. Hrdá matka našeho vrhu A5, kde dala krásná mláďata (máme po ní Arttletku a Aný). V její linii se vyskytoval mink i různoočka, proto hledáme samce který má šanci na mink a tím si vrátili tuto barvičku zpět do linií.

Adepty máme dva: Utku of Lavan (dumbo, RBA, mismarked) nebo Betelgeuse Myšmaš (dumbo double velveteen, blazed, collared, hooded). Zatím vybíráme :)

Vrh F5 s PP (průkazem původu) - krytí duben?

Fotka uživatele Ivet Lavan Jarošová. Fotka uživatele Ivet Lavan Jarošová.

Arlette of Lavan (dumbo, black, blazed, am.berkshire) je dcera naší Marušky. Znakově moc pěkné zvíře, už se těšíme až bude mít věk na výstavy :) Zatím je to ještě nevylítané mimino, ale roste a roste :)

Zararthuštra of Lavan (dumbo, black, mis. patched) je taktéž náš odchovanec. Zatím pětiměsíční mimino (aktuální foto dodám). V kleci naprostý kliďas a pomalu ale jistě se z něj stává hadrák :)Na své první výstavě Potkan v Praze  vybojoval krásná místa - 1. Nejlepší samec petB a 2. Nejlepší dumbo uši.

 

Vrh G5 s VP (výpisem předků) - krytí duben?

Fotka uživatele Ivet Lavan Jarošová. Fotka uživatele Ivet Lavan Jarošová.

Aný of Lavan (dumbo, agouti, mis. blazed, hooded) je sestra Arlettky. Bydlí u mé sestry, které tímto děkuji za možnost vrhu :) Je to správná oprsklina, ale usnout ve výstřihu jí také nedělá problém. Jen s pejsky se moc kámošit nechce :) Bydlí spolu s Veruškou a tvoří dokonalou dvojku.

 

Xhayarshan of Lavan (rex, russian blue, spotted, am.berkshire) další myš z mé srdcové linie po božských myší z Finska :)

 

Za krytí velmi děkuji chs Wood´s Rats!

 

Vrh H5 s VP (výpisem předků) - krytí červen?

 

Zianor Iletis (dumbo, american blue?, berkshire)  x Midnight of Dumbofuzz (standard, odd-eye, mink, mismarked)

Více info a fotky o vrhu doplním později :) Za krytí velmi děkujeme Janě z Dumbofuzz!