Podmínky rezervace


 

Podmínky


 

 • Při zamlouvání miminek pište prosím na mail uvedený v kontaktu (chslavan@centrum.cz) –  jako reakci obdržíte pár otázek (nebojte se, není to nic složitého, jen zásadní věci - pokud nebudete vědět, či si nebudete jistí, ráda Vám ve všem poradím)
 • Jestliže je Vám méně než 15 let, budete potřebovat souhlas zákonného zástupce, jenž s Vámi osobně přijde pro potkánka.
 • Vyberte si miminko dle svého uvážení - pokud je vrh ve fázi plánování, napište mi jeho pohlaví, jaké barvy srsti, variety, znaku by mělo miminko být. Pokud je již miminko v nabídce a není ,,ZADÁNO", napište do mailu jméno, které jsem mu určila (v případě že již bude pojmenováno ode mne, nebude zřejmě možno jméno změnit kvůli zmatkům s papíry, ale přesto to můžete zkusit – bude-li to v mé moci, Vašim požadavkům ráda vyhovím).
 • Po narození miminek Vás budu kontaktovat na mail kvůli vlastnímu výběru – na základě zavedených zvyklostí patří právo prvního výběru CHS Lavan a poté CHS která kryla samici. Dále záleží na vhodnosti k chovu a Vašich záměrech se zvířátkem (zda jen mazlík, nebo i chov) a neméně také na pořadí zamluvení - rezervace u plánovaných vrhů budou předběžné – přesto budou na webu zveřejněny - pokud se vrh z jakéhokoliv důvodu nezdaří, máte právo chtít miminko z některého z následujících vrhů dle vlastního výběru.
 • Počítejte prosím s osobním odběrem v Roudnici nad Labem . Další města jsou možná po domluvě: Ústí nad Labem, Děčín, Benešov nad Ploučnicí, Praha, Čelákovice, Brno, České Budějovice, Tábor, Tisá. Konkrétní seznam je uveden vždy u daného vrhu. Miminka nikam neposílám (vlak atp.).  Pakliže budoucího majitele neznám osobně již z dřívějška, musí si miminko vyzvednout pouze on sám!
 • Všechna miminka z mé CHS jsou určena primárně na skvělé mazlíky a společníky. Považuji za samozřejmost, že na daném miminku nebudete dále chovat! !Výjimku mohu udělat pouze v případě, že o mláďátko a chov požádá stanice, které bezmezně věřím, a která bude respektovat pravidla chovu CHS Lavan.
 • Bude-li to možné, ráda bych dostávala zprávu, jak se miminko má, případně i nějakou tu fotku – pokud dojde k úhynu, dejte mi prosím neprodleně vědět (,,netutlejte to" - v případě provedení pitvy, pokud možno,  zašlete pitevní protokol). Jestliže se Vám v dané chvíli na provedení pitvy nedostává finančních prostředků, ráda bych ji nechala provést na své vlastní náklady. Pokud si pitvu nepřejete, stačí říct, Vaše přání budu respektovat.
 • Prosím, abyste mne informovali, jak se zvířátku daří psychicky, zdravotně,… - moc na tom záleží, jelikož všichni chceme odchovávat pouze jedince zdravé, vitální, vyrovnané povahy – a právě pro tuto selekci potřebujeme povahové vlastnosti potomků, jejich životaschopnost a odolnost.
 • K miminku dostanete:  PP (či VP), ,,Manuál“. Na vyžádání mohu připravit i vzorek zrní, na které je mimi zvyklé.


 

Tato opatření slouží pouze pro ochranu miminek před lidmi, kteří o ně doopravdy nestojí nebo nejsou schopni se o zvíře plnohodnotně postarat. Proto věřím, že opravdoví zájemci a milovníci vyhoví těmto poněkud obsáhlým požadavkům a nezaleknou se pořízení miminka právě z naší CHS.


 

Lavanka
 

 


 

Při zamluvení mláďátka mi do mailu uveďte:  (údaje mi prosím sdělte  i po případném předchozím telefonickém kontaktu)


 

 1. Vaše jméno a příjmení
 2. Údaje pro vyplnění PP/VP (adresu a mobil)
 3. V jakém městě budete chtít odběr – jsou uvedena u daného vrhu
 4. Zda chcete miminko k chovu nebo jen na mazlíčka
 5. Zda bude mít miminko ode mě kamaráda stejného pohlaví
 6. Kde bude bydlet, co bude papat – uvítám veškeré info J


 

 


 

 


 

Co Vám na oplátku nabízí má CHS?


 

1.     Miminko od nás bude zdravé a socializované – je denně bráno do rukou, zvyklé na běžný domácí ruch a pejsky


 

2.     Před odběrem bude Lavaňátko preventivě ošetřeno antiparazitikem


 

3.     Fotky Vašeho budoucího potkánka od narození až po odběr + fotky rodičů


 

4.     Zaslání zdravotní mapy linie, z které prcek pochází


 

5.     Hlídání mých odchovů v době dovolených


 

6.     Pokud se již o potkánka nebudete moci z jakýchkoliv důvodů postarat, vezmu si ho zpět


 

7.     Chovatelský servis samozřejmostí – na mobilu, mailu…nejen pro naše odchovy J


 

 
 

Odběry miminek jsou možné v Roudnici nad Labem ( působiště CHS ) po předchozí domluvě těméř vždy. Je sice zvykem, že si zájemce miminko vyzvedne sám, ale přesto mohu nabídnout dovoz prcků i do těchto měst : Ústí nad Labem, Děčín, Benešov nad Ploučnicí, Teplice, Lovosice, Litoměřice, Praha, Čelákovice, Brno či Tisá. U každého vrhu je vždy uveden aktuální seznam míst k odběru.

Respektujte prosím, že mimo Roudnici n.L. udávám místo a čas já - zkusíme se však domluvit tak,aby to vyhovovalo všem :)

Mimo působiště CHS Lavan je nutné počítat s přirážkou 50-100kč - benzín přeci jen není zadarmo :)